Barbie hry

Barbie hry

Kdo už byl někdy na internetu a nikdy nehrál žádnou online hru, ať první hodí bezdrátovou myší. Vždyť síť je plná serverů, které nabízí akční hry, deskové hry, barbie hry, neboli hry pro holky, logické hry atd.

Superhry.cz, 1001her.cz, multigames.cz, to všechno jsou herní servery doslova nadupané tisícovkami online her. A takových serverů jsou samozřejmě celé zástupy. Některé se dokonce specializují pouze na hry určitého typu, nebo pro určitou skupinu hráčů (případně hráček, protože různé oblékací hry, česání, líčení, prostě barbie hry bychom asi my, tvrdí hoši nehledali).

No, i když, jak se tak na téma barbie hry bavíme zcela otevřeně a bez obalu, přiznám se, že pár takových holčičích her jsem si už zahrál. Ale aby nedošlo k mýlce – žádné oblékání, modeling, styling apod. Vlastně by se dalo říct (ne, že bych se potřeboval omlouvat), že to nebyly vysloveně hry pro dívky. Byly sice zařazené do kategorie barbie hry, ale klidně by mohly být chápány jako logické hry, někdy chodičky, případně puzzle na odreagování.

Některé hry není ani možné považovat za čistě barbie hry. Hrajete sice v roli slečny, dívky či paní, ale klidně by to mohlo být i v roli mládence. Třeba taková hra Real Hospital. Jako sestřička pomáháte pacientům a spolupracujete s lékaři. Logická, strategie, výuková a co na tom, že ji výrobce řadí mezi barbie hry?

Nebo moji synci, a zejména ten mladší, mají rádi auta. A světe div se, mezi barbie hry se dostanou i silniční závody aut. Ano, jedete sice s růžovým volkswagen broukem, ale není to příjemná změna? Nebo třeba takový ženský box – to je teprve sport pánové. To už se pak dá říct, že jsou některé barbie hry spíše určeny chlapům.

Chromozomy jasně říkají, že v každém muži je půl ženy. Čili hraju online barbie hry! No a co? Smích povolen.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728