České pojištění

České pojištění

Orientovat se ve světě financí ve všech nabídkách různých společností není prostě pro běžného člověka možné. To potřebujete správnou banku pro vedení účtu, nejlepší hypotéku či výhodnou půjčku, životní pojištění, povinné ručení, pojištění domácností, úrazové pojištění atd.

Jestli uvažujete o nějakém kroku na poli pojištění, pak české pojištění by vám mohlo pomoci. Nemyslím tím to, že by české pojištění mělo být lepší než zahraniční nabídky. Stejně už těžko najít společnost na finančním trhu s vysloveně českou strukturou vlastnictví. Takže ačkoli máte třeba české pojištění ve smyslu od pojišťovny s českým názvem, nemusí to znamenat, že nepodporujete zahraničního partnera.

Já to myslím tak, že jsem objevil na internetu pár stránek, které se snaží pomoci s výběrem toho nejvhodnějšího pojištění. Stačí si jen vybrat z nabídek, odpovědět na pár otázek a pak si jen vybrat české pojištění.

Já třeba zkusil projít nabídky povinného ručení. Stačilo vyplnit opravdu jen pár otázek a české pojištění mi dalo na výběr asi z dvanácti pojišťoven a jejich produktů. Dokonce seřazeno podle ceny, takže nejlevnější české pojištění pro moje vozidlo bylo za 1.633 Kč od ČPP. Je jasné, že je to trošku zavádějící, protože v porovnání zřejmě nebudou všechny subjekty, které pojištění nabízí, ale i tak je to pro přehled veliké ulehčení při rozhodování.

Sice dost cestuji autem, ale ne svým – to mi půjčuje firma. Uvažuji tey i o tom, že si pořídím nějaké životní české pojištění. Sice nevím jak poplatím pojistku, ale přeci jen je nutné na rodinu myslet, pokud bych třeba někde naboural do stromu. Zatím jsem se nerozhodl, protože české pojištění, tedy stránky, na kterých jsem zatím byl, srovnání životního pojištění zatím nenabízí. Ale určitě si to pohlídám a za nějaký čas se opět mrknu, jestli by mi české pojištění neporadilo i v této oblasti.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728