Dámské hodinky

Dámské hodinky

Každá žena chce být krásná. Většina také krásná je a nepotřebuje to nějak přehánět s líčením, nebo šperky, či šaty a doplňky. Ale těžko můžete říct své ženě: „Miláčku, jsi hezká a sluší ti to. Pojď už, nebo přijdeme pozdě“. Ženy to tak nevidí a pořád kombinují a vymýšlejí jak to ještě vylepšit. A tak pokud třeba jdete do společnosti, nezapomene si na sebe vzít také nějaké šperky a ozdoby. Donedávna mě to nenapadlo, ale využít se dají i dámské hodinky, které do lze vlastně pokládat za náramek či šperk. Jenom to moc nezdůrazňujte, pokud zjistíte, že vaše žena žádné vhodné dámské hodinky nemá. Pak jí budete muset co nejrychleji nějaké pořídit. Já mám tedy ženu velmi skromnou. Přesto raději zjišťuji, jak co nejlépe vybrat dámské hodinky.

Dámské hodinky – jak vybírat

První myšlenka při výběru dámských hodinek patří asi jejich účelu, nebo nejčastějšímu použití. Dámské hodinky můžeme chtít na sport, pro reprezentaci ve společnosti, nebo pro běžné denní nošení. Mě se to sice asi týkat nikdy nebude, ale dámské hodinky se mohou stát i výhodnou investicí. Jde tedy o vlastnosti, kdy sportovkyně potřebuje asi nerozbitné dámské hodinky, zatímco pokud se chystáme do společnosti a právě pro tuto situaci hledáme dámské hodinky, pak si dáma zvolí především takové, které budou dostatečně elegantní a budou se zároveň hodit k celkovému vzhledu, šatům a ostatním šperkům a módním doplňkům.

Cena za dámské hodinky

O peníze jde až v první řadě :-). Cena za dámské hodinky hraje samozřejmě velkou roli. Nemusíte se ale bát, že vás dámské hodinky zadluží na půl života, nebo že si je nebudete moct pořídit vůbec. U luxusních hodinek, jejichž účelem má být ohromení a úžas, vás asi větší investice nemine. Ale čínské levné padělky dámských hodinek asi nebudou tou správnou cestou. Buďte si jisti, že se to provalí a budete za šašky. Efekt potom bude úplně opačný. To například sportovní dámské hodinky vůbec nemusí vypadat luxusně, ale kvalita levných napodobenin prostě nestojí za nic.

Jaký materiál na dámské hodinky

Kvalita, kvalita a zase kvalita. Jakkoli to ovlivňuje cenu při nákupu, dámské hodinky by měly být z kvalitních materiálů. Opět ale platí, že záleží na použití. Zlato je samozřejmě velmi kvalitní materiál. Pokud si ale pořizujete dámské hodinky na sportování, pak je to zbytečné a nebojím se říct i nevkusné. Kvalitní silikonové dámské hodinky také udělají svoji práci obře.  Ale nejde jen o hodinky samotné. Také náramek je dobré volit z kvalitních a k příležitosti vhodných materiálů.

Dámské hodinky pro Váš styl

Dámské hodinky dost vypovídají o Vašem stylu života. Jsou ženy skromné, pak ty, co okázale vystavují své prostředky k životu, sportovně založené, nebo ty, co žijí velmi společensky atd. Je tedy jen na vás, jestli zvolíte spíše klasické dámské hodinky, nebo dáte přednost třeba i malé výstřednosti, dnes se bez problémů dají zakoupit dámské hodinky jakýchkoliv barev, velikostí a tvarů. U nás by to byly asi nějaké střídmé stříbrné s kovovým páskem, ale s trošku větším ciferníčkem. Černý podklad, bílé, nebo stříbrné ručičky.

Leden 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031