Hledám práci na projobs.cz

Proč projobs.cz

Tedy ne, že bych byl přímo bez práce, ale proč si nenajít něco lepšího že? Mám tedy pro jistotu vyvěšený svůj pracovní profil na několika pracovních serverech. Jestli jste ve stejné situaci, nebo vás aktuální nabídka práce zajímá z jiných důvodů, zkuste se mrknout na www.projobs.cz.

Je to poměrně mladý web, takže ještě není tak známý, ale kvalitou rozhodně nezaostává. Moc mě třeba potěšila registrace. Je to vysloveně pár kroků bez nějakých zbytečností ve smyslu referenční osoby, osobní zájmy, jestli jste ženatý apod. Prostě zadáte to, co je z hlediska nalezení pracovního místa důležité a už jen čekáte na nabídky zaměstnavatelů.

Registrace samozřejmě není nutná – můžete procházet inzeráty i bez přihlášení. A kromě pracovních nabídek zaměstnavatelů máte možnost využít i brigády pro studenty. Tedy – nikdo nezkoumá, jestli jste studenti nebo ne. Prostě si vyberete brigádu a pracujete. A vyděláváte.

Jaké jsem našel hlavní výhody projobs.cz?

  • rychlá registrace bez problémů
  • rychle se zvětšující nabídka pracovních pozic
  • nabídka práce v přehledně řazených oborech
  • pomoc asistenta
  • podrobně se dozvíte jak napsat životopis a co vás čeká dál
  • najdete tu i rady jak si najít práci
  • varování před podvodnými nabídkami práce

Varování před podvodnými nabídkami práce

U posledního bodu bych se rád zastavil. Moje manželka je invalidní důchodce a najít jí práci je dost náročný úkol. Ne, že by nic nezvládla, ale nabídky zaměstnavatelů se nějak nehrnou. Je to samozřejmé. Na druhou stranu podvodníků se najde vždy dost. Dva příklady za všechny:

  • Zavolal nám nějaký člověk, že nabízí práci zdravotně znevýhodněným lidem. Že prý buď na plný úvazek, nebo formou brigády pro studenty. Potřeboval ale, abychom se za ním vydali do Prahy. Což je z Havířova docela kus cesty. Nakonec jsem si ho před odjezdem našel na internetu a zjistil, že by se jednalo o nabídky podvodných půjček. To mě probralo.
  • Druhý scénář byl podobný. Tam byla aktuální nabídka práce podepřena slibem, že budeme vlastními pány. Stačí mít jen internet a umět se na něm pohybovat. Tentokráte jsme do Prahy jeli a vyslechli si asi 4 hodiny nalejvárny od Herbalife. Nic proti nim, ale proč nám říkali, že nebudeme nic prodávat ani nikoho shánět?

Tak za tohle oceňuju www.projobs.cz, že před takovými podvody varuje. Díky a mnoho štěstí.

Leden 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031