Hollister

Oblečení Hollister

Kdo máte dorůstající děti, nebo přímo puberťáky, asi řešíte stejné problémy s oblečením jako my. „Mami, tati, já potřebuju novou košili, tričko, mikinu„. Ale pozor – v dnešní stereotypní době, kdy každý spolužák má hadry z Kenvela, CA nebo NewYorkeru není jednoduché takový požadavek uspokojit. Takže nějaké standardní řešení moc neobstojí. Dlouze se pak jezdí po městě, nebo sedí u Internetu a hledá se, co by tak chlapečkovi vyhovovalo. A tak jsem nedávno objevili Hollister.

Tričko Hollister s potiskem

Pryč jsou doby, kdy se sehnaly trička bez potisku. Teď jsou všude lebky, divné nápisy v cizáckých řečech a nesmyslné změti interpunkčních znamének. Originální tričko Hollister s vtipným potiskem je to, co by mohlo nároky našich mladíků uspokojit. Na internetu jsou k vidění desítky vtipných potisků, případně i bez potisku. Dokonce si můžete vytvořit vlastní návrh potisku a nechat si ho natisknout na Hollister tričko. Motivy na trička Hollister jsou různé, ať už vtipné nápisy, obrázky a nebo kombinace obou. Zase se mi tam sice pletou ty cizí jazyky, ale mladí už si to umí přečíst a přeložit.

Hollister mikiny, kalhoty, bundy a další

Hollister umí dát potisk na mikiny, bundy, kraťasy nebo si pořiďte malé dárečky – hrníčky, plyšáky, pivní tácky, atd. Orginalita dárku Hollister je zaručena, když třeba darujete hrneček se jménem obdarovaného. Já pivo moc nepiju, ale umím si představit radost pivaře, který se pochlubí vlastním originálním pivním táckem Hollister. To už je mi bližší nějaká podložka pod myš, nebo originál Hollister tričko třeba s mojí fotografií.

Hollister pro firmy

Bylo by zajímavé zjistit, jakou množstevní slevu bychom dostali při firemní objednávce třeba triček Hollister, mikin nebo dalšího textilu podle libosti. Ale kdo má firmu, řeší občas propagační předměty – firemní hrníčky, propisky a další doplňky dle libosti. Proč je nenechat potisknout motivem Hollister? Já třeba jsem přímo sběratel reklamních a firemních triček, ale Hollister zatím nemám ani jeden :-(. No, uvidíme, jak jezdím školit po firmách v republice, jestli se třeba někde nedočkám.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728