Hormann

Garážová vrata Hormann

V současnosti lze dálkově ovládat všechny typy garážových vrat Hormann. Nerozhoduje tedy, zda máte vrata sekční, rolovací, výklopná nebo jiná. Otevření a uzavření garážových vrat zajišťují bezúdržbové systémy elektrických pohonů, které jsou vybaveny dálkovým ovládáním a integrovaným osvětlením.

Dálkové ovládání Hormann

Jak vlastně funguje dálkové ovládání při otevírání a zavírání garážových vrat Hormann? Součástí elektrického pohonu je integrovaný přijímač dálkového ovládání a k němu patří i dálkový ovladač (ruční vysílač). Dálkové ovladače jsou běžně dodávány ve vícekanálovém provedení. Tak můžete použít jeden dálkový ovladač na více zařízení, například jím můžete ovládat garážová vrata i vjezdovou bránu nebo zapnout osvětlení. Na dálkovém ovladači zvoleným tlačítkem bezdrátově předáte daný rozkaz motoru. Bezdrátový přijímač v motoru přijme povel z dálkového (ručního) ovladače. Aby ovladač otevíral jen vlastní vrata Hormann a ne sousedovy, jsou bezdrátové povely individuálně kódovány.

Garážová vrata Hormann vždy po ruce

Dálkové ovladače můžou být miniaturní ve formě přívěsku na klíče, s držákem pro umístění uvnitř auta či v autě jednoduše a nenápadně zasunutý do zásuvky pro zapalovač. S osvědčenou technikou Hormann získáváte ochranu před neoprávněným použitím díky více než bilionu možných vysílacích kódů, stabilní dosah díky vysílací frekvenci 868,3 MHz. Ovladače jsou necitlivé vůči nárazům díky pevně zabudované anténě s možností jednoduchého přenosu kódování z jednoho ručního vysílače na druhý.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728