Hry online

Hry online

Člověk je tvor společenský, to jsme se učili ve škole, ale také hravý – to nás učí dějiny. Rčení chléb a hry, neboli latinské panem et circenses, které charakterizovalo přístup císařů v pozdním úpadkovém období Římské říše, kdy byla za jídlo a hry získávána přízeň prostého lidu, která pak byla využita k jejich vlastním cílům, je toho dokladem. Dnes tedy nechodíme do arény nebo do cirku, ale máme tu hry online.

Princip je jednoduchý a nabídka široká. Superhry a hry online jsou k dispozici pro muže, ženy i děti. Zábavu v podobě nejrůznějších typů online her si oblíbily všechny věkové kategorie napříč jazyky a etniky. Hry online jsou populární u malinkých dětí, které si třeba oblíbí omalovánky nebo puzzle, u mladých lidí, kteří asi budou hrát nějaké sociální hry online přes facebook, ale i dospělí a dokonce starší generace si rádi zahrají a odreagují se u nějaké pěkné hry online. Každý přitom upřednostňuje jiný typ hry.

Někdo dává přednost bojovým hrám, střílečkám, někdo má rád hry online se sportovní tématikou, karetní a stolní hry, někdo si oblíbil strategické hry. Hry online zahrnují všemožné typy počítačových her. V současné době najdeme na internetu množství různých online her, mezi všemi však vynikají tyto hry online: Farmerama, ZooMumba, Travian a pár dalších.

Pestrá grafika zaujme nejedno dítě, skvělé provedení a originální zábava připoutá také pozornost dospělých. Dopřejte svým dětem i sobě skvělé, nenásilné hry online, které probudí jejich představivost a pomůžou naplnit jejich dětské sny.

ZooMumba představuje bláznivou strategickou hru, ve které máš možnost realizovat vlastní ZOO. ZooMumba hra online ti umožňuje vybírat výběhy a zvířata, vystavět uličky, stánky a atrakce, které zajistí spokojenost návštěvníků ZOO. Noví zákazníci znamenají peníze na další rozšiřování ZOO, ale také starosti s uklízením a údržbou. To vše budeš ve své ZOO řešit. ZooMumba představuje netradiční strategickou hru s poutavou dětskou grafikou. Vytvoř nejlepší ZOO na světě, ZooMumba ti to umožní!

U další hry online Farmerama máš animovanou strategickou hru, kde můžeš okusit pravý venkovský život. Farmerama umožňuje vytvořit vlastní farmu s chováním dobytka, pěstováním ovoce, zeleniny a vším, co obnáší nezkažený venkovský svět. Farmerama je propracovaná do nejmenších detailů, vedle obhospodařování farmy můžeš také chatovat se sousedy nebo obchodovat na tržišti. Staň se nejlepším farmářem světa.

Jestli někdy také okusíte zahrát si nějaké hry online, máte zaručenou zábavu na mnoho hodin zdarma. Jen to nepřehánějte vy závisláci :-)

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728