Kancelářský nábytek, psací stoly

Kvalitní kancelářský nábytek

Kdo pracujete v kanceláři, víte určitě, že kvalitní kancelářský nábytek může podstatně zvednout vaši výkonnost, nebo alespoň pohodu a pohodlí při práci. Je moc příjemné, když sedím na pohodlné pracovní kancelářské židli, mám ruce na desce prostorného psacího stolu a nemusím se někde hrbit zkroucený v obývákovém křesle, nebo tvrdé kuchyňské židli.

Potřebujete psací stůl

Když pracuju z domu, protože moje firma mi umožní čas od času home-office, tak moc pohodlí nemám. Místo pracovního stolu mám půlku konferenčního stolku, který mi sahá lehce nad kolena. Jeho šířka je tak na šířku notebooku plus 20 cm na prostor pro myš. Myší ale stejně spíš pracuji na opěradle křesla, ve kterém se sice dá pohodlně válet u televize, nicméně nemůže sloužit jako kancelářský nábytek.

Přitom je psací stůl docela běžně k dostání i za rozumnou cenu. Stačí jen vědět jaké chcete rozměry, barvu, materiál a kolik hodláte investovat. Já mám tedy trošku větší problém než jen cenu – místo v bytě. Už teď používáme obývák i jako ložnici, hernu, pracovnu a jídelnu. Jeden psací stůl už tam má postavený manželka. Také pracuje na počítači, ale kromě toho ještě kreslí portréty, takže potřebuje asi víc prostoru než já. Kdybych si měl ale vybrat nějaký kancelářský nábytek a nemusel bych se omezovat svými podmínkami, byl by to asi psací stůl z nabídky www.bezva-kancl.cz/psaci-stoly/. Proč?

  • Nábytek je již složený na dílně a nemusíte se „bavit“ luštěním návodů a doplňováním chybějících šroubků.
  • Nabízí poradenství a zaměření vašich prostor. To by asi řešilo i moji situaci. Rád bych viděl, jak by si s tím poradili :-).
  • Montáž a doprava zdarma.
  • Český výrobek. Nejsem žádný velký patriot, ale proč nepomoct české firmě?

Snad se mi situace nějak polepší a já si nějaký ten psací stůl pořídím. Kdyby se povedlo, dám vědět jak jsem spokojen. Zatím jsem si už vybral typ.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728