Letenky online

Letenky online

Chcete si koupit letenky, ale rádi byste na nich co nejvíce ušetřili? Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je zamluvit si letenky online.

V poslední době nám internet šetří čím dál více práce a zařizování. Mnoho věcí už děláme pomocí počítače. Proč si také touto cestou nerezervovat letenky online? Zvlášť když vám tento způsob rezervace přinese mnoho výhod. Jakých?

Určitě oceníte pohodlí při rezervaci letenky online. Nemusíte nikam chodit ani nic složitě zařizovat. Zkrátka neztrácíte tímto krokem čas. Online rezervace je rychlá a jednoduchá. Každý ji zvládne během malé chvilky. Stačí jen zadat základní kritéria, kterými jsou data o vás, odletovém místě, destinaci, výběru aerolinky (klasické či nízkonákladové). Dále zadáte třídu, kterou chcete letět. Rozlišuje se mezi první, byznys a ekonomickou třídou.

Online rezervační systémy letenek mají ve své databázi mnoho leteckých společnosti a k dispozici je ještě více destinací, kam můžete letět. Z tohoto komplexního systému si každý vybere svou oblíbenou destinaci a zároveň si může najít společnost, která mu nabídne levné letenky online.

Pomocí online letenek si můžete dát na čas a vybírat si letenku tak dlouho, dokud nebudete s cenou úplně spokojení. Pokud budete kupovat letenku přes prodejce, často se vás může pokoušet motivovat k nákupu dražší letenky.

Celý proces objednání letenky online je obvykle opravdu jednoduchý a srozumitelně vysvětlen. Člověk si na začátku vybere odkud kam chce letět, zda má nárok na nějakou slevu, zda se jedná o zpáteční nebo jednosměrný let a samozřejmě datum, kdy se má let uskutečnit. V dalším kroku si cestující přesně vybere podmínky, za kterých se let uskuteční. Následně je obvykle nezbytné vypsat osobní údaje a kontaktní telefonní čísla.

Pokud do tohoto okamžiku vše probíhá tak jak má, v posledním kroku objednávky online letenky je třeba obvykle zadat číslo karty a letenky zaplatit. Prodejci letenek obvykle podporují všechny druhy kreditních karet, pomocí kterých je velmi jednoduché platbu uskutečnit. Nakonec už třeba jen počkat na úplné potvrzení, které se buď zjeví na obrazovce nebo přijde zákazníkovi mailem. Možností plateb za letenky online je ale určitě více – telefonem, PayPal, převodem z účtu atd.

Leden 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031