Magazín Kuchyně a Bydlení

Internetový magazín kuchyně a Bydlení

Kdo mě zná – potvrdí, že nejsem žádný kutil. Je jasné, že základní věci, jako vyvrtat díru do zdi, nebo zprovoznit zásuvku, to bych uměl. Ale abych dosáhl toho, co můj kamarád, který si postavil celou kuchyňskou linku sám, to tedy ne. A přitom naše kuchyň by už potřebovala rekonstrukci jako sůl.

Ne, že bych si netroufnul na nějaké větší projekty, ale potřebuju vést a radit. Ideální je pro mě nějaký internetový magazín, který by nabízel nějaké články, inspiraci a návody. A mám docela zajímavý úlovek – http://www.kuchyne-bydleni.cz/. Je to totiž nově se rozbíhající magazín, který se věnuje bydlení a na kuchyně – už podle názvu magazínu – jsou specializovaní.

Tedy zatím musím ještě chvilku počkat – magazín se rozjíždí až za 8 dní. Ale už teď je server http://www.kuchyne-bydleni.cz/ zajímavý a to nejen pro ty, kteří chtějí investovat pár korun do svého bydlení, nebo do kuchyně. Když se mrknete na stránky Magazínu kuchyně a Bydlení, máte možnost vyhrát zajímavou cenu. Teda více cen.

1. cena – iPad 2
2. cena – BOSCH Tassimo
3-4. cena – Ponorný mixer Siemens
5-10. cena – balíček vlasové kosmetiky Loreal
10-15. cena – nerezové podložky do kuchyně

Možnost získat iPad je docela lákavá, ale osobně bych dal přednost druhé ceně.  Nepovažuji se sice za typického kafaře, ale na kávě si pochutnám rád. Dostat se do hry je jednoduché – zaregistrujte se na vstupní stránce, nechte si poslat mail a postupujte podle pokynů. Pokud se stanete fanoušky stránek na facebooku, máte větší šanci vyhrát pěknou cenu.

Takže co bych čekal, že najdu na stránkách magazínu až se spustí? Asi ne návod krok za krokem, jak postavit kuchyňskou linku, nebo zrekonstruovat celé bydlení. Docela bych byl spokojený, kdybych na serveru našel nějaké ukázky kuchyní. Třeba takovouhle pěknou:

Kuchyně, bydlení

Kuchyně, bydlení

Mistr truhlář se ze mně asi nestane, i kdybych přečetl celý server, ale už se těším, že si aspoň počtu o tom, jak by moje kuchyně mohla vypadat. A třeba se nakonec i odhodlám něco v tom udělat.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728