Můj bazar

Kde nakupuju?

Kdo se pohybuje na Internetu, tak už asi zjistil, že má spousty možností jak ušetřit, nebo přímo vydělat nějaké peníze. Taky nákupy různého spotřebního zboží, pokud jsou učiněny přes internet, mohou být výrazně levnější.

V poslední době jsme si se ženou oblíbíli internetové bazary. A hlavně jeden – www.muj-bazar.cz. Jedná se o inzertní portál se širokým spektrem kategorií inzerce: elektronika, dětský bazar, nábytek, dokonce autobazar. Velkou výhodou je, že na jedno kliknutí můžete vložit vlastní inzerát a že je inzerce zdarma. Vkládání inzerátů je jednoduché a uživatelsky příjemné. Tak když něco potřebuji prodat, nemám problém, aby za pár minut můj bazar nabízel zimní gumy, dětské oblečení, nebo PlayStation, na kterém si už naši kluci nechtějí hrát.

Seznamte se prosím: Můj bazar

Takže co vlastně tento bazar nabízí? Jak se ovládá? Co tu můžete najít?

Vyhledávání inzerátů

Máte k dispozici buď jednoduché, nebo rozšířené hledání. Hledejte podle toho, jestli jde o nabídku, či poptávku. Samozřejmě je důležité, abyste si pro zboží mohli pohodlně dojet, takže lze hledat jen ty inzeráty, které jsou z vašeho města, či oblasti. Bazar je od toho bazar, že chcete nakoupit levně že? takže omezíte hledání na minimální či maximální cenu a je to.

Mě, jako zákazníka, sice znervózňují inzeráty, ve kterých není uvedena cena, ale chápu, že inzerent cenu nechce, nebo nemůže uvést. Moc se mi tedy líbí taková drobnost – vyhledat jen takové inzeráty, které mají cenu uvedenou. Rozšířené hledání vám to dovolí. Navíc dostanete možnost vybrat si konkrétní kategorii a stáří inzerátu. To je prostě komfort.

Zadávání inzerátů

Už jsem říkal, že je inzerce zdarma? Moje oblíbená cena :-). Další výhoda je, že inzerát nemusí vkládat registrovaný uživatel. To oceňuji jako člověk, který se zajímá o bezpečnost dat na internetu. Formulář je jednoduchý, aby to zvládlo i dítě, či senior bez velkých zkušeností s počítačem. Žádné bezpečnostní CAPTCHA či podobné nesmysly. Jen vyplníte něco o tom, co inzerujete, pak kontakt na vás, aby se vám mohl zájemce ozvat, případně nějaké fotografie a to je všechno. Tedy ještě heslo pro případné následné úpravy inzerátu.

Takže na závěr:

  • jednoduché hledání
  • přehledně řazené kategorie
  • snadné vkládání inzerátů
  • tisíce nabídek a poptávek

Nechcete tedy někdo ty zimní gumy? Jsou na discích, jezdili jednu zimu jen po městě, čili skoro nové. Jděte na http://www.muj-bazar.cz a hledejte ;-)

Únor 2020
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829