Nákupy se slevou

Nakupujte se slevou na pinkejslevu.cz

Kdo znáte povídky pánů Šimka a Grossmanna, vzpomenete si určitě na slavnou větu pana učitele u pokladny ZOO – „Nechci slevu zadarmo“. Ten tedy slevu nedostal, ale dnes je naprosto jednoduché, aby byla sleva nabídnuta téměř na cokoli.

Řekněte si o slevu!

Chodit ale po obchodech a snažit se o smluvní ceny není moc efektivní. I když před pár dny mi vyprávěl švagr krásnou historku, jak získal pěknou slevu. Nechával si opravovat auto, nebo přívěs – teď už nevím přesně, ale na principu to nic nemění.Když měl ale platit, zeptal se, jakou dostane slevu. Jen tak. Ani neměl žádnou slíbenou, jen to zkusil. No a pán se ho zeptal jak velká sleva by to asi tak měla být. „Co největší samozřejmě“ zněla odpověď. No, a nakonec se domluvili, že by nějakou slevu dostal. Vybral si jí ale tak, že sice zaplatil původní cenu, ale dostal za ní více práce. Pán na závěr řekl: „Kdo si o slevu neřekne, žádnou nedostane“.

Sleva na cokoli?

Jednodušší ale je, když je vám sleva přímo nabídnuta. V poslední době na internetu narážím na různé slevové portály. Princip je jednoduchý – firma, nebo výrobce potřebuje získat zákazníky a tak se odhodlá k nějaké promo akci a sleva je zřejmě nejjednodušší způsob, jak zaujmout. Jeden z mnoha slevových portálů je www.pinkejslevu.cz. Jedná se o slevový agregátor, kde uživatel najde slevy z ČR a Slovenska tříděné do kategorii a podle měst. Slevy, akce, výprodeje, produkty, služby všeho druhu tak najdete na jednom místě. Navíc vidíte slevy od více slevových webů a agregátorů.

Paleta nabízených produktů ve slevě je velmi pestrá – pobyty v hotelu, wellness, masáže, večeře, pizza nebo steak, hodinky, dárky atd. A sleva je někdy opravdu výrazná. Chvilka napětí – počkejte si, největší sleva je 100%. Ano, opravdu nabízí spoustu věcí zdarma. Většinou tedy formou soutěže, ale je to příjemná možnost. Běžně ale najdete slevu 80%, 70% apod. Sleva 50% je docela běžná. Tak si to užijte ve zdraví.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728