Nechte svůj blog vydělávat

Už nějakou dobu se také hrdě hlásím k řadám blogerů a píšu si nějaké postřehy z denního života, mám tu i pár písniček a básniček (nebo tedy spíš říkadel). Nemám žádné větší ambice řadit se mezi známé, nebo hojně navštěvované blogy.

Nicméně si říkám, že když už nějak na tom internetu jsem, tak co kdyby mi to přinášelo nějaký menší zisk? Už pár týdnů tedy zkouším službu BackLinks Genius. Je to česká služba pro blogery, kteří jsou ochotni na svých stránkách nechat zobrazit reklamní odkazy. Výborné je, že jsou to odkazy přímo v textu, takže nijak neruší text článku a přitom jsou mnohem cennější, než odkazy v patičce, nebo grafické prvky někde po straně.

SEO je zejména o kvalitních zpětných odkazech. Proto za takový odkaz je mnoho lidí ochotno zaplatit nějaký menší penízek. Může to být sice jen pár halířků denně, ale když těch odkazů budete mít desítky či stovky, dá to docela slušný balík.

Já moc nevěřím podobným systémům. Už jsem jich pár zkusil, kdy se čtou reklamní maily, furfuje se po stránkách atd. – asi to taky znáte. Když jsem tedy přemýšlel o BackLinks Genius, byl jsem již předem smířen s tím, že to na pár dní vyzkouším, zjistím, že jde zase jen o to jak využít důvěřivé klienty a opět to ukončím.

Začal jsem v srpnu a vkládal občas nějaký článek, takže příjmy nebyly nic moc. Trvalo to až do ledna, kdy jsem měl na účtu 1000 Kč a požádal o výplatu. A víte co? Ona opravdu přišla a na účtu mi přistálo 1000 Kč jen tak!

Tak to mě tedy chytlo natolik velké nadšení, že teď skoro denně vkládám nějaký ten článek. Jistě, že jsem blog změnil na téměř jasně reklamní stránku, ale zase na druhou stranu jsem svůj denní příjem zvýšil na cca 60 Kč. To je asi 1800 každý měsíc. A zatím se zdá, že denní příjem stále roste. Je to prostě príma způsob jak si vydělat bokem pár korun navíc.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728