Pánské hodinky

Pánské hodinky

Správný muž má v kapse nůž. To je známá poučka. Ale má spoustu obměn. Správný muž by měl mít peněženku, kondom, hřeben a samozřejmě pánské hodinky.

Ty pravé pánské hodinky ovšem nemají sloužit jen pro zobrazení času. Pro každého pravého muže jsou samozřejmě především doplňkem, který podtrhne jeho osobnost a charisma. Pánové, měli byste si proto vždy vybírat takové pánské hodinky, které budou mít nejen plno funkcí, ale dát pozor i na jejich vzhled tak, aby se staly součástí vašeho image. Správně zvolené pánské hodinky vám mohou dodat tu pravou šťávu, a můžete pak zapůsobit na své okolí. A pokud vaše hodinky budou ladit s i vašimi pocity, pomohou k dokonalosti i vám samotným.

Věděli jste, že první náramkové hodinky se objevily v roce 1904 a nosil je francouzský letec Santos-Dumont? Vyrobila je tenkrát firma Cartier. Od té doby jsou módním doplňkem moderních mužů, kteří nosí své pánské hodinky jako výraz své osobnosti.

Nevím jak vy, ale já si jen horko těžko představuji třeba slavného 007, pak podává ruku a říká: Bond, James Bond, a přitom se mu na ruce místo pánských hodinek Rolex Submariner, případně Omega Seamaster ukazují digitálky z tržnice.

Ne, nejsem agent Jejího Veličenstva a Rolexky asi mít nebudu. Po pravdě řečeno – já zatím nemám hodinky žádné. Nicméně pokud bych měl nějaké pánské hodinky mít, asi bych si nepořídil ty nejlevnější. Možná i právě z toho důvodu zatím žádné nemám. Buď totiž jsou k dispozici hodinky, které mě budou stát pár desítek korun, ale pak těžko říci, že mám pánské hodinky, nebo ty, co by se mi líbili, zase stojí několik tisícovek. Co dělat – zatím si tedy vystačím s kompasem a slunkem a čas prostě odhaduju. Jen nesmím zapomenout na změnu letního času ;-)

Září 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30