Preferuji výrobky přírodní kosmetiky

Proč přírodní kosmetika?

Důvodů, proč je přírodní kosmetika tak oblíbená, je dost a dost. Jestli jste vy sami, nebo vaši blízcí, nějak nemocní, jistě víte o čem je řeč. Nemůžete si jen tak zajít do drogerie a koupit si libovolný šampon jen podle vůně. Špičkový hydratační krém vaší manželce nepomůže, protože se jí po něm vysype pleť nějakou vyrážkou, děti nemůžou použít jen tak nějaké mýdlo, jelikož si potom rozškrábou kůži do krve apod. Znáte to jistě sami. Takže přírodní kosmetika je pro někoho volba, někdo nemá na výběr.

Výhody přírodní kosmetiky

Dokonce i když je pro vás kosmetika pouze předmět denní spotřeby a nemusíte řešit kvůli nějakým potížím značku a typ, stojí za úvahu výhody, jaké nabízí přírodní kosmetika.

  • složení. Myšleno množství přírodních vitamínů, antioxidantů, hydratačních složek apod. Přeci jen je té chemie okolo nás dost, tak proč si nakládat víc že?
  • citlivá k pokožce. Díky složení výhradně z přírodních produktů, je přírodní kosmetika méně agresivní než umělé prostředky.
  • jednoznačně popsané složení. Tedy místo složitých chemických názvů a někdy rovnou vzorců, víte které kytičky  přírodní kosmetika obsahuje

Nevýhody přírodní kosmetiky

Nejsem prodejce, tak si můžu dovolit popsat i nevýhody, které můžete pozorovat, pokud používáte přírodní kosmetiku.

  • pomalejší účinky. U přírodní kosmetiky nelze čekat žádné zázraky do 3 dnů a nemožné na počkání.  O co pomalejší je ale nástup, o to větší procento využití účinných látek, které jsou vašemu tělu „bližší“
  • alergické reakce. To může být problém. Pokud jste na nějakou přírodní látku alergičtí, dá se čekat reakce i na přírodní kosmetiku. Je dobré znát složení výrobku – viz výhody.
  • nižší životnost. Přírodní kosmetika neobsahuje žádné konzervanty, barviva apod. Proto je dobré kupovat menší množství. Je to prostě živý produkt a tak podléhá rozkladu. To je ale přirozený proces.

Kde se dá přírodní kosmetika nakoupit?

Protože máme v rodině spousty potíží, nemůžeme užívat běžnou kosmetiku. Už jsme toho vyzkoušeli hodně, ale teď s radostí oznamuji – možná jsme u konce hledání. Na stránkách http://www.topvet.cz/ jsme našli nabídku, která nás opravdu zaujala. Jakkoli to není téma na zdvořilou konverzaci u čaje, řešíme třeba často ženské potíže a záněty. Nic příjemného. Kosmetika na hygienu, nebo pak už i prostředky pro léčbu, přijdou i na tisícovku měsíčně. Takže nás potěšil objev zejména 2 produktů:

  • Manuka intim gel – pro intimní hygienu žen – zejména účinný proti bakteriím, plísním a kvasinkám
  • TTO intim gel – podobné účinky, ale je to za polovinu ceny

Moc a opravdu moc mě překvapila cena – 111 Kč? Nebo dokonce 69 Kč? Zcela jistě mají dalšího zákazníka. Vyzkoušíme a dám vědět jak to funguje. Vím taky o spoustě známých, kteří by nabídku topvet.cz ocenili.

Leden 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031