Půjčka online

Jak mi nakonec nedopadla On-line půjčka

Asi každý to zná – shoří pračka, dostanete výpověď, ukradnou vám auto… Co teď? Říkáte si. No taky jsem si myslel, že taková on-line půjčka, zvláště pokud mám dostatečný příjem, není špatné řešení.

Moderní technologie jsou prostě super – sedíte si jen tak doma a přes internet můžete mít cokoli co si zamanete; od běžného nákupu, přes knihy, elektroniku až po letenky a proč ne, i on-line půjčky.

Je samozřejmě spousta oficiálních cest přes bankovní sektor. Prakticky každá banka hlásá na svých stránkách přímo: On-line půjčka do 5-ti minut nebo Rychlá půjčka do 150 tisíc! Pokud ne, tak alespoň můžete vyplnit nějaký jednoduchý formulář a po odeslání se s vámi spojí makléř a sdělí, zda vám on-line půjčka byla schválena či ne.

Pokud jste na tom ale jako já, kdy jste v registru neplatičů (ano to jsem ale lump že?), pak tuto cestu máte uzavřenu. Jistě – máte ještě mnoho nebankovních společností, které vám on-line půjčku nabídnou také. Je to ale vždy o něco složitější a také dražší.

Tak za prvé – máte čím ručit? Chce to nemovitost, drahé auto nebo aspoň ručitele. Nic z toho samozřejmě nemám.

Online půjčka je ale i tak přístupná! „Nejprve ale zaplaťte nějaký poplatek (nejčastěji 1-2 splátky) a pak vám on-line půjčku schválíme“. A tady POZOR!!! NIKDY neplaťte nikomu nic předem. VŽDY je to prostě podvod. Jen tak cvičně jsem zkusil několik formulářů vyplnit. Ozvali se všichni a všichni chtěli platbu předem. Ale pokaždé když jsem si do vyhledávače zadal název firmy + podvod, hned se našly desítky negativních zkušeností.

Taky jsem zkusil říci: „Můj přítel tu první splátku zaplatil, ale on-line půjčka se zatím nemá k tomu, aby mu přišla. Telefony mu neberete, tak bych vám ho předal k telefonu“. Co myslíte? Zavěsili mi to :-)

Jak tak vidím, online půjčka asi není nic pro mně. Máte nějakou radu? Nebo přímo dobrou zkušenost s nějakou on-line půjčkou z nebankovního sektoru?

Tags:

Září 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30