Samolepky na zeď

Samolepky na zeď

Tak je tu jaro a zase blíží čas, kdy budeme malovat byt. Razím myšlenku, že do výzdoby bytu nemá chlap co kecat. Jen dostane nadiktováno jaké barvy mají kde být, kde má být jaký obrázek a je to.

Už delší dobu ale uvažuji nad tím, že bychom přeci jen něco na stěnách mít měli. Máme ale tak tvrdé stěny, že vyvrtat do nich díru na pověšení obrázku je vlastně nemožné. Měli jsme tu i odborníka se speciální vrtačkou a vrtákem za pár tisíc, co prohlásil, že za pár minut bude hotovo. Za dvě hodiny odcházel zpocený od rozklofané zdi, ve které byly takové díry, že spolkly půl kila sádry. To byl náš poslední pokus vyvrtat do zdi díru.

Jak tak přemýšlíme, jak trochu vyzdobit stěny našeho bytu, našel jsem na internetu možnost použít samolepky na zeď. Ale pozor – nejde o nějaké tapety, které by pokrývaly celou zeď. Známé to lapače prachu. Samolepky zeď pouze ozdobí nějakým zvoleným obrázkem či motivem. Samolepky na zeď jsou relativně novým a hlavně moderním trendem v bytové dekoraci. A na výběr je opravdu široká paleta různých motivů a vzorů.

Pro naše kluky samolepky zeď ozdobí nějakým autem, nebo divokým zvířetem. Škoda, že jsou kluci už velcí – maminka by si určitě vybrala nějaký pohádkový motiv samolepky. Já bych si představoval, kdyby měly zdobit samolepky zeď našeho obýváku, že to budou nějaké bambusy, nebo jeřábi (ti ptáci samozřejmě, ne stavební stroje).

Speciálně mě potěšila informace, že aplikace samolepek na zeď je velmi jednoduchá a zvládne ji každý. To my, teoretici, vítáme. Samolepky na zeď se dají aplikovat na jakékoliv rovné, suché, hladké a čisté plochy. Samolepky na zeď se dají použít na dekoraci nejen zdí, ale i skříní, zrcadel, nábytku, pračky a jiného.

Samolepky na zeď mají opravdu velmi velké využití. Pokud samolepky na zeď dobře a kvalitně aplikujete, budou k nerozeznání od malby. A na rozdíl od malby mají výhodu, že při jejich aplikaci nezašpiníte celé své okolí. Aplikace samolepek na zeď je nejen jednoduchá a rychlá, ale také čistá.

Jestli se nám to povede, pochlubím se, jak samolepky zeď našeho obýváčku zkrášlí.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728