Škoda Octavia

Historická Škoda Octavia

Mám jeden takový prazážitek. První automobil, jehož existenci jsem si jako dítě uvědomil, byla Škoda Octavia mého strýce. Tedy ta stará verze ze sedmdesátých let minulého století. Přišla mi v té době jako vysloveně krásné auto. Byly mi 4 roky. A tak se mi to vybavilo v době, kdy se znovu Škoda Octavia začala vyrábět, ovšem už jako moderní vůz.

Škoda Octavia – současnost

Automobilový průmysl překonává v posledních měsících následky světové finanční krize. Mnoho automobilek se ocitlo doslova na pokraji finančního krachu a s tím spojeného zániku. Některé automobilky se však přes toto kritické období přenášejí velmi dobře. Je to způsobeno nejen dobrou obchodní strategií, kvalitními cenami svých vozů, ale zejména kvalitou samotných automobilů. To je jistě i případ autobilky Škoda auto, která svými vozy Škoda Octavia směle drtí konkurenci nejen v České republice a na Slovensku. Tam ostatně vozy Škoda mají již samozřejmě dlouholetou tradici a není proto divu, že i Škoda Octavia se rychle zařadila mezi nejprodávanější vozy. Tyto automobily se ale výborně prodávají i v cizině, například ve Velké Británii dnes mnoho rodin používá pro každodenní jízdy právě vozy Škoda Octavia.

Škoda Octavia – spolehlivé a elegantní vozy

Důvody, proč jsou automobily Škoda Octavia tak populární, jsou zejména spolehlivost, příznivá cena, nadčasový design a velký prostor pro cestující i zavazadla. Škoda octavia v novějších verzích má dnes ještě elegantnější nárazníky, světlomety a celou přední masku, takže i vzhledem patří ve své třídě k nadprůměrným vozům.

Škoda Octavia je dnes k dispozici v mnoha obchodech. Nyní je na trhu k dispozici 6 verzí výbavy, a to od základní výbavy Škoda Octavia Classic přes verze Ambiente, Elegance, Octavia Laurin&Klement až ke sportovní Škodě Octavia RS a ekologické verzi Greenline.

Pakliže uvažujete o nákupu nového automobilu, pak jistě velmi zvažte možnost, že byste zvolili vůz Škoda octavia. Tento model škodovky patří mezi evropskou, ne-li světovou špičku a v porovnání s cenami ostatních vozů této třídy jsou velmi cenově dostupné.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728