Tvorba www

Při práci se držím několika zásad.

3 pilíře tvorby www stránek:

Kvalita a moderní postupy
Vždy se snažím o validní kód XHTML 1.0 a CSS. Stejný vzhled ve všech majoritních prohlížečích je samozřejmost. Oddělenost obsahu od definice vzhledu již považuji za standard, stejně jako beztabulkový layout.
Přístupnost
Moderní webdesign počítá i s uživateli, kteří stránky vidí jinak, než zdravá většina. Přístupnost pro zrakově, či jinak znevýhodněné návštěvníky by měl dodržovat každý, kdo to myslí s webdesignem vážně.
Zábava
Svět není jen o vydělávání peněz. Webdesign mě baví, jsem rád, pokud se i Vy bavíte tím, jak vznikají Vaše nové internetové stránky a také by se měl na Vašich stránkách bavit zákazník. (A ty peníze přijdou samozřejmě taky)

Standardní průběh při vývoji:

Analýza
Nejprve se domluvíme o co vám půjde. Čeho chcete pomocí nových www stránek docílit, kdo jsou Vaši zákazníci a naopak konkurence apod.
Návrh
Vytvořím grafický návrch, který Vám dá představu o podobě Vašeho nového webu. Toto je ta nejtvořivější část spolupráce.
Vývoj
V závislosti na Vašich přáních vzniká funkčnost webu – spolupráce s databází, rozvržení menu, administrace obsahu apod.
Testování a ladění
Jedna z nejdůležitějších fází. Cílem je odhalit chyby a nefunkčnosti.
Ostré nasazení
Pokud již máte svoje stránky, jedná se ve většině případů o prostou výměnu stránek, trvající několik minut až hodin. jestliže začínáte od začátku, je to méně stresující, ale zase delší. Poradíme Vám prověřený webhosting, pomůžeme se založením domény…
SEO optimalizace
Vaši zákazníci Vás hledají pomocí vyhledávačů. Ale samotná registrace do katalogů, či vyhledávačů nestačí. SEO optimalizace je tak trochu věda, trochu alchymie, ale hlavně nepřetržitá práce.

Napište si nezávazně o konzultaci, či kalkulaci.

[contact-form 1 „Kontaktní formulář 1“]

Napsat komentář

Říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031