Výprodej skladu pomocí pinkej.cz

Slevová aukce – výprodej

Slovo výprodej slouží většinou jako zaklínadlo. Nejsem tedy žádný nákupní maniak, ale na slevy reaguju jako každý normální smrtelník – zvýšeným zájmem. Velmi výrazně je výprodej oblíbený třeba v USA. Filmový maniak sice trošku jsem, ale na název toho filmu si nevzpomenu. Nicméně pamatuji krásnou scénku, kdy po vánočních svátcích probíhal výprodej v nějakém obchodním domě. Bylo to, jako když se otevřou vrata do arény a býk vtrhne na koridu. A lidi brali cokoli a v nesmyslném množství, jen když to mělo třetinovou cenu. Takovou moc má výprodej.

Doufám, že tahle „móda“ k nám ještě nějaký čas nedorazí. Ovšem koupit něco levněji a přitom jen proto, že existuje novější model, nebo jde o pár posledních kusů na skladě? To je příjemné. A když je výprodej k dispozici na internetových e-shopech, tak se ani nemusíte tlačit u dveří.

Výprodej očima zákazníka

Server www.pinkej.cz slouží pro zákazníky, kteří hledají levnou možnost jak pořídit vytoužený mobil, kameru, hračku. Ovšem pozor – nejde o nějaký second hand, použité, či partiové zboží. Nakupování probíhá pomocí placeného příhozu, kdy po provedené registraci můžete vyzkoušet hravé aukce a slevové aukce ve kterých se cena produktu již nezvyšuje a je stejná po celou dobu přihazování. Pinkat můžete taky v SMS soutěžích, kde se dá ušetřit zasláním virtuální sms.

A teď pozor: každý měsíc dostanete zpět 20% zakoupených pinků od výše 200 Kč. A tím to nekončí. Pinky zdarma máte i za svou registraci, za doporučení kamaráda, jako dárek ke svátku či narozeninám. Kolik? Tak to už si zjistěte na www.pinkej.cz

Výprodej očima obchodníka

Pro obchodníky, kteří potřebují vyprázdnit sklady, je výprodej na pinkej.cz také výhodný. Výprodej je vhodný na prodej ležáků, obměnu zboží, přilákání zákazníků na svůj e-shop, výprodej zboží a produktů ve slevě. Provize z prodaného a zaplaceného zboží je 10% a jiné poplatky nejsou.

Tak šup, sup – zrovna je tam Mobil Samsung i9220 Galaxy Note za necelých 600 Kč, čili neváhejte.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728