Zájezdy Itálie

Poznávací zájezdy Itálie

I když kolébkou civilizace jako takové je mezopotámie, Itálie beze sporu patří k začátkům evropské civilizace. Poznávací zájezdy itálie proto patří mezi nejoblíbenější, alespoň pokud si přejete poznat evropskou historii. Téměř každý cestovatel, který se chce mezi opravdové cestovatele zařadit, určitě musí zkusit poznávací zájezdy Itálie. Důvodů je spousta – historické souvislosti, krása současných architektonických skvostů, vynikající jídlo, temperament jižanských národů… Zájezdy Itálie vám prostě nabízejí takové bohatství a tolik poznání, jako málo která jiná destinace na Zemi.

Kam na zájezdy Itálie?

Itálie je na poznání tak bohatá a tak rozmanitá, že snad na celém jejím území není místo, kde byste neobjevili něco zajímavého. Pokud vás zajímá historie, nebo prostý současný život, moderní autosalóny, máte šanci dostat se na zájezdy Itálie a užít si skvělou dovolenou podle vlastních představ.

Co konkrétně mě třeba napadne při pomyšlení na zájezdy Itálie?

  • Hory, skály, dolomity a divoká příroda
  • Usměvaví a pohodoví lidé
  • Řím, Neapol, Benátky a další úchvatná města
  • Velmi bohatá historie a umění
  • Vatikán, katedrály, kostely, počátky křesťanství
  • Italské víno, zmrzlina, těstoviny, mořské plody
  • Slavnosti a karnevaly
  • Moře, relax a pohoda

Poznávací zájezdy Itálie jsou celoživotním zážitkem pro každého. Ať máte rádi cokoli, ať Vás cokoli zajímá, či baví, v Itálii na poznávacích zájezdech si jistě přijdete na své. Itálie je plná divů a zázraků, které nadchnou srdce těch z Vás, kteří se chcete nechat unášet všemi bohatstvími, které se v Itálii ukrývají a je jen třeba, dívat se pořádně kolem sebe. Poznávací zájezdy Itálie to je jednoduše řečeno, poznání historie naší civilizace a historie naší planety.

Na poznávacích zájezdech do Itálie ale také můžete obdivovat úchvatnou přírodu Zeleného severu, nebo vyprahlého jihu. Všechny tyto zázraky na poznávacích zájezdech do Itálie budete mít přímo na počkání. A jak se říká, když toto nestačí, pak přijde nemožné do třech dnů.

Mám známé, kteří na zájezdy do Itálie vzpomínají tak rádi, že mám dojem, že pojedou zase. Jednou je málo. Pořád se budete mít kam vracet, nebo poznávat naopak něco nového. A to nemluvíme o tom, že na Vašem poznávacím zájezdu do Itálie si samozřejmě můžete zvolit takový, který Vám dovolí i vykoupat se buď v Jaderském moři, Jónském moři, nebo Tyrhénském, stačí si jen vybrat, i když všechny jsou součástí Středozemního moře. Poznávací zájezdy Itálie Vám tak nabídnou klid, pohodu, odpočinek a spoustu nových zážitků a poznání, kterými báječně strávíte Vaši dovolenou.

A když třeba zkusíte na tržišti promluvit česky, také to nemusí znamenat problém.Když třeba moje maminka kupovala takovou tu svítící gondolu v benátkách, zeptala se prodavače normálně česky: „Svítí?“ no a on jí odpověděl: „Svítí“ a zapojit jí a na ukázku opravdu rozsvítil. Jenom prosím neříkejte, že jste „cieco“ (čti čeko), pokud chcete říct, že jste Cech. Oznámili byste, že jste slepí :-)

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728