Založení společnosti

Založení společnosti

Dnes shání obživu každý jak se dá. Někdo volí relativní jistotu zaměstnance, jiný zase podniká na živnostenský list. A někdo přemýšlí dokonce o tom, že sáhne k založení společnosti. To už zase tak obvyklé není. Překvapilo mě ale, jak je takové založení společnosti snadné. Myšleno tedy technicky; ne, že by bylo snadné potomspolečnost udržet při životě a nespadnout do červených čísel. To jsde totiž také velice snadno.

Pokud se zajímáte o založení společnosti, můžete třeba na internetu najít spousty nabídek na osobního konzultanta, který vám zajistí a dokonce garantuje termín rychlého založení společnosti. Navíc je možné, když už se dočkáte založení společnosti, že nově založenou společnost umístíte do nějaké virtuální kanceláře, nebo na adresu nějakého existujícího sídla (nejčastěji asi firmy, která vám asistovala při založení společnosti) a tím získáte další zvýhodnění – sídlo společnosti.

Samotné založení společnosti je zajišťováno na základě plné moci od klienta. Kromě osobní účasti při sepisování notářského zápisu nemusíte již s ničím jiným ztrácet čas. Odborníci se postarají o živnostenská oprávnění a veškeré další dokumenty i o to, aby byly připraveny a podány v souladu s platnou legislativou, která se založení společnosti týká.

Ještě se prosíme podívejte na výhody jednotlivých variant založení společnosti:

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI READY-MADE

  • ihned – splacený kapitál
    Pokud se rozhodnete pro zakoupení již existující, tzv. ready-made firmy, může jít o rychlo a bezpečnou variantu. Většinou když zároveň využijete službu poskytnutí sídla u zprostředkovatele, dostanete k zakoupené ready-made společnosti navíc sídlo firmy se slevou, nebo jiné výhody.

ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI NA KLÍČ

  • úspornější – cca za 10 dní
    Pokud se rozhodnete pro založení společnosti, vaší vlastní s.r.o., dostane se vám kompletní servis, který je při založení firmy potřeba – osobní konzultaci, přípravu všech dokumentů, termín u notáře – do dvou týdnů máte společnost hotovou. Máte zajištěno samozřejmě rovněž papírování a úřady – živnosti, registraci na obchodním rejstříku, finančním úřadě, případně též registraci k DPH, zřízení domény, pevné linky a dalších věcí, které jsou při založení společnosti důležité.

Rychlost založení společnosti

Za jak dlouho můžete očekávat založení společnosti a registraci na všech důležitých úřadech? Při hladkém průběhu trvá proces založení společnosti do 10 pracovních dní od sestavení notářského zápisu.

Kdo tedy chcete mít vlastní společnost s.r.o., nemusíte nic řešit už od počátku a máte plný servis s „donáškou až do domu“.

Únor 2019
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728